تجربه را تجربه کردن خطاست

_

اما از تجربیات خوب دیگران درس گرفتن،

یکی از راه‌های موفقیت است!

تاریخ شروع وبینار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹

زمان باقی‌مانده تا شروع دوره

 • ۰۰

  روز

 • ۰۰

  ساعت

 • ۰۰

  دقیقه

 • ۰۰

  ثانیه

نحوه برگزاری وبینار

این وبینار طی یک جلسه ۹۰ دقیقه‌ای زنده و آنلاین در وبسایت ایسمینار از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰ در روز سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

 

خبر خوب این که ویدئو ضبط شده ی وبینار موجود است

من فکر میکنم که زندگی هر فردی برای خود او مانند یک نقشه گنج است. در این نقشه باید خودت را و توانایی‌های درونی‌ات را پیدا کنی. باید آن نسخه موفق، ثروتمند، با اعتماد به نفس و خلاق خود را از درون خودت بیرون بکشی و این تنها فرصت زندگی کردن را آنگونه که دوست داری، سپری کنی.

من تنها می‌خواهم شما را از وجود چنین نقشه‌ای مطمئن کنم. نقشه شما مخصوص خود شماست. این نقشه دزدیدنی نیست و هرگاه که پیدایش کردی، گنج درونت را نیز خواهی یافت.

پس برای یافتن این نقشه از جا برخیز و پول، شهرت، قدرت، اعتماد، صلح و هر چیزی که از زندگی می‌خواهی را بدست بیاور.

در این وبینار درباره چه چیزی صحبت می‌شود؟

این وبینار درباره تجربیات شخصی و کاری بنده یعنی فرشید رضازاده به عنوان یک کارآفرین و تاجر موفق است. من در طی ۷ سال گذشته مشغول فعالیت اقتصادی در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی کشور بوده‌ام. گرچه در طی این هفت سال با چالش‌های بسیار زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ام، اما سرانجام توانستم شرکت خود را با تلاش زیاد و پشتیبانی یک تیم بزرگ و متخصص گسترش دهم. در حال حاضر پنج شعبه فعال و موفق را در کشور اداره می‌کنم و امید دارم در سال‌های پیش رو گام‌های بزرگی در جهت بومی‌سازی صنعت آسانسور ایران بردارم.

تجربیات من در این زمینه کاملا کاربردی و حقیقی هستند. من با تمام وجود ایمان دارم این تجربیات ارزشمند که در مسیر موفقیت نصیب من شده‌اند، برای افرادی که مثل من صاحب کسب و کار خود هستند بسیار الهام بخش خواهد بود. از طرف دیگر شنیدن داستان شخصی و واقعی کسب و کار من قوت قلبی برای کسانی خواهد بود که از ترس شکست، هنوز پا به میدان نگذاشته‌اند و کسب و کاری که آرزویش را دارند هنوز شروع نکرده‌اند.

هدف من از برگزاری این وبینار تنها تزریق روحیه و ایجاد تمایل در افراد برای ورود به بازار کار و خلق ارزش اقتصادی و تجاری در زمنیه صنعت کشور است.

به عقیده من هرکسی با هر استعدادی که دارد می‌تواند به نسخه موفق خودش تبدیل شود. من می‌خواهم در این وبینار این موضوع را با آوردن مثال‌هایی از آنچه تجربه کرده‌ام به صورت عینی و شفاهی برای مخاطبانم تشریح کنم.

امیدوارم تمامی شرکت کنندگان در این وبینار از آنچه که قصد گفتنش را دارم نهایت استفاده را ببرند.

سخنران وبینار؟

 سخنران وبینار 

 فرشید رضا زاده

 • مدیر عامل و موسس شرکت بازرگانی کلمان
 • کارآفرین موفق
 • مشاور کسب و کار
 • فعال در زمینه واردات و صادرات

این وبینار طی یک جلسه کاملا رایگان برگزار می‌شود

اما

می‌تواند جرقه‌های زیادی برای کسب ثروت‌های هنگفت در ذهن شما ایجاد کند

این یک رویا نیست

بلکه تجربه است 

تجربه‌ای ارزشمند و %۱۰۰ کاربردی