زندگی نامه فرشید رضازاده

فرشید رضا زاده هستم

 در سال ۶۹ در شهر قائمیه فارس به دنیا آمدم . سالهای کودکی ام  در محیط گرم خانواده در شادی گذشت. دوره ی دبیرستان نقطه عطف زندگی من بود که با اولین چالش زندگی ام مواجه شدم.  بر خلاف میل خودم و به اصرار خانواده رشته علوم انسانی رو برای تحصیل انتخاب کردم اما بعد از گذشت چند ماه متوجه شدم که این انتخاب ارزشمندی در زندگی من بوده و من میتونم با این رشته به اهدافی که در ذهن خودم داشتم نزدیک تر بشم.

دوره جوانی من با رویای رئیس جمهور شدن گذشت و من عمیقا به این موضوع فکر می کردم و تمایل داشتم در دانشگاه با خوندن رشته ی علوم سیاسی به این هدف خودم نزدیک تر شوم. اون روزها هم دوباره درگیر چالش جدیدی در زندگی ام شدم و اون این بود که در دانشگاه آزاد در رشته مدیریت بازرگانی پذیرفته شدم و خانواده اصرار زیادی داشتند که من در این رشته به تحصیل بپردازم. بر خلاف میل خودم وارد دانشگاه آزاد شدم اما مثل دوره ی قبل خوش شانس بودم و  ترم اول متوجه شدم که مدیریت بازرگانی همون رشته ای هست که من واقعا میخواستم و بهش گرایش داشتم.

در دانشگاه، دانشجویی فعال و برگزیده بودم و نائب رییس انجمن علمی مدیریت شناخته شدم که به چاپ نشریه ای انجامید که چالش بزرگتری در زندگی من به وجود آورد . چون به دلیل مشکلاتی که برای مجوز نشریه به وجود آمد من و تعدادی از همکلاسی هایم به زندان افتادیم . پس از گذشتن از این مرحله ی سخت، به پیدا کردن یک شغل مناسب فکر می کردم که متاسفانه با بحران زیادی مواجه شدم .

در ابتدا ۴ شغل را هم زمان انجام میدادم . بازاریاب یک شرکت تبلیغاتی و مدرس اقتصاد خانواده بودم و در یک آژانس منشی و راننده ی چند مهندس شدم.

حادثه ای که در پیست اسکی سپیدان برای من اتفاق افتاد باعث شد که مهره های کمر من بشکند و ۴ ماه بستری شوم . پس از بهبودی من دیگه نه بازاریاب بودم نه مدرس نه منشی و نه راننده!!!

به پیشنهاد یکی از دوستانم بدون هیچ تخصصی و با فروش ماشینم و با سخت ترین شرایط، کار خودمان را شروع کنیم اما در ۹ ماه به شرایط ایده آلی رسیدیم اما چون شریک خودم رو با بد شانسی از دست دادم به یکباره با هجمی از شکایت ها و بدهی ها مواجه شدم .

اما اصلا جای قبول یک شکست جدید و نا امیدی نبود . با تلاش و کمک خانواده بخشی از بدهی ها رو پرداخت کردم و شرکت آسانسور کلمان را از همان روزهای سخت پا گرفت و خیلی زود به یکی از بهترین شرکت های آسانسوری ایران تبدیل شد.

فضای کسب و کار در کلمان بسیار متفاوت است . تیم ما در محیطی سرشار از نشاط، احترام و علاقه به کار فعالیت میکنند و پیشرفت خودشان را با پیشرفت مجموعه یکی می دانند.

ما در کِلِمان همواره می‌ کوشیم:

نیاز های صنعت آسانسور و پله برقی کشور را برآورده سازیم.

محصولات با کیفیت همراه با هزینه مناسب ارائه دهیم.

به اصول و ارزش‌ها در تعامل با ذینفعان پایبند باشیم.

در گفتار و رفتار به عنوان اساس اعتمادسازی، صادق باشیم.

به اجرای دقیق و صحیح این ارزش‌‌ها متعهد باشیم.

شوک اولین شکست 

نقطه عطف زندگی بعد از شکست اول